Uber w Polsce od kiedy? Ceny?

Uber w Polsce? Od kiedy? Jakie są ceny za przejazd? Czy tylko Warszawa była pierwszym miastem w którym Uber rozpoczął swoją działalność? Na te wszystkie pytania zaraz poznacie odpowiedź.

Uber w Polsce zadebiutował 19 sierpnia 2014, w stolicy naszego kraju czyli Warszawie. Uber od tego czasu wprowadził wiele zmian.Między innymi pojawił się w kliku nowych miastach: Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i na Śląsku. Jak widać właściciele Ubera dość mocno rozwijają aplikację i inwestują w naszym kraju. Jednak do tej pory w Polsce jest dostępny tylko UberPOP oraz UberSelect. Obywatele innych krajów maja większy wybór, mogą np zamówić auto wyższej klasy.

Na samym początku ekspansji naszego kraju Uber w Polsce oferował następujący cennik: opłata podstawowa to 5 zł, plus 0,25 zł za minutę i 1,40 zł za kilometr. Miało to głównie zachęcić nowych użytkowników. Jednak po jakimś czasie Uber zmienił cennik na wyższy: 7 zł opłaty podstawowej, 0,35 zł za minutę, 1,50 zł za kilometr. Po tej zmianie cennika, Uber musiał zauważyć głosy niezadowolenia użytkowników, i jakoś po około 6 miesiącach cennik Ubera został zmieniony na 5 zł zł opłaty podstawowej,  0,30 zł za minutę, 1,40 zł za kilometr.

Oczywiście ten zmiany cennika raczej nie miały wpływu na zmniejszenie zainteresowania aplikacją, Tym bardziej że przez ten czas Uber rozpoczynał działalność w kolejnych większych miastach Polski. Dodatkowo według Uber to co cenią ludzie w ich aplikacji, to przede wszystkim bezgotówkowe transakcje, wygodę zamawiania i krótki czas oczekiwania.

Jeśli jeszcze nie masz swojego konta w aplikacji Uber, kod promocyjny na zniżkę może Cię skusi do założenia konta!

Zarejestruj się w UBER!

Uber kod promocyjny 7qag7ue

Zniżka na 15 PLN